Maj 2020

Zmiana terminu konferencji

Szanowni Państwo,
Uczestnicy Konferencji Nauka-Praktyce, niestety, epidemia koronawirusa pokrzyżowała nasze tegoroczne plany i spowodowała konieczność odwołania corocznej Konferencji Nauka-Praktyce. Wielka szkoda, bo na nasze zaproszenie odpowiedziało około 350 osób, w tym kilkadziesiąt z różnych krajów Europy. Tym razem chcieliśmy porozmawiać na temat zależności pomiędzy żywieniem krów a ich rozrodem, co jak się okazało wzbudziło Państwa wielkie zainteresowanie. Zgodzili się przyjechać do nas najwybitniejsi światowi znawcy tematu z USA, Belgii i Izraela. W emocjach pierwszych dni epidemii, nie zdając sobie sprawy z jej dynamiki, nie odwołaliśmy Konferencji, tylko ją przełożyliśmy na 10 września, za zgodą wykładowców oraz sponsorów. Niestety, ciągle nie mamy pewności co będzie we wrześniu, jak będziemy podróżować, a zwłaszcza gromadzić się. Nie wiemy, czy w jednym pomieszczeniu będzie mogła przebywać tak duża grupa osób, jaka powtórnie, w co wierzymy, przyjęłaby nasze zaproszenie. A przecież niczego nie wiemy o podróżach samolotem, w tym tak dalekich jak z USA. Ten stan niepewności powoduje, że muszę wraz Komitetem Organizacyjnym naszej Konferencji podjąć kolejną trudną decyzję o jej przeniesieniu na przyszły rok, z nadzieją, że już wtedy wszystko będzie możliwe. Po uzgodnieniu z wykładowcami oraz sponsorami, którzy jak zwykle nie zawiedli (bardzo dziękujemy !!!), proponujemy aby Konferencja Nauka - Praktyce "Rozród krów - jak wiele zależy od ich żywienia ?" odbyła się 18 marca 2021 r., w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. O kolejnych krokach organizacyjnych będziemy Państwa informować na bieżąco. Radzimy od czasu do czasu odwiedzać naszą stronę internetową: https://szkolazywienia.urk.edu.pl. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie odebrali wpłat za tegoroczną konferencję uprzejmie prosimy o kontakt.

Prosząc o zrozumienie, życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, a zwłaszcza dużo zdrowia. I zapraszamy do Krakowa w dniu 18 marca 2021 roku.

Maciej Kowalski z Komitetem Organizacyjnym Konferencji Nauka-Praktyce

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie