Luty 2021

Zmiana terminu

Szanowni Państwo,
Uczestnicy Konferencji Nauka-Praktyce, niestety, w dalszym ciągu epidemia koronawirusa uniemożliwia nam zorganizowanie Konferencji Nauka-Praktyce.

Wraz z Komitetem Organizacyjnym naszej Konferencji podjęto kolejną decyzję o jej przeniesieniu na przyszły rok, z nadzieją, że już wtedy wszystko będzie możliwe. Po uzgodnieniu z wykładowcami oraz sponsorami, którzy jak zwykle nie zawiedli, proponujemy aby Konferencja Nauka - Praktyce "Rozród krów - jak wiele zależy od ich żywienia ?" odbyła się 10 marca 2022 r., w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. O kolejnych krokach organizacyjnych będziemy Państwa informować na bieżąco. Radzimy od czasu do czasu odwiedzać naszą stronę internetową: https://szkolazywienia.urk.edu.pl.

Prosząc o zrozumienie, życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, a zwłaszcza dużo zdrowia. I zapraszamy do Krakowa w dniu 10 marca 2022 roku.

Maciej Kowalski z Komitetem Organizacyjnym Konferencji Nauka-Praktyce

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie