Marzec 2020

Odwołanie konferencji

Szanowni Państwo,
z powodu epidemii koronawirusa, obecnego już w większości krajów Europy, podjąłem dzisiaj rano bardzo trudną decyzję o zmianie terminu Konferencji Nauka-Praktyce, pt. "Rozród krów - jak wiele zależy od ich żywienia ?", którą zaplanowaliśmy na dzień 12 marca 2020 roku. Ze względu na możliwość infekcji, zgromadzenie tak wielu osób w jednym miejscu (na Konferencję zgłosiło się ponad 300 osób) stanowi dzisiaj poważne zagrożenie epidemiologiczne, zwłaszcza wobec faktu, że uczestnikami Konferencji byliby nasi goście z krajów, w których zdiagnozowano już obecność koronawirusa. Moja decyzja pokrywa się w pełni ze ścisłymi zaleceniami Rektorów krakowskich szkół wyższych o nieorganizowaniu obecnie konferencji naukowych oraz wymiany międzynarodowej. Jestem przekonany, że uzyskam Państwa akceptację. Ze względu na trudności w określeniu jak długo będzie istniało zagrożenie epidemią, proponuję, aby Konferencja obyła się we wrześniu 2020 r., sądząc, że będzie to wtedy możliwe. Poprosiłem naszych wykładowców, profesorów Van Sauna, Opsomera, Cardoso oraz Moallema o sprawdzenie swoich kalendarzy wrześniowych. Gdy tylko ustalimy wstępny termin Konferencji, poinformujemy Państwa o nim mailowo oraz na stronie konferencji. Miejsce i program Konferencji pozostawałby bez zmian. Część Uczestników Konferencji dokonała już opłaty konferencyjnej. Proponujemy jej zachowanie na naszym koncie, do wykorzystania we wrześniu. Oczywiście istnieje możliwość natychmiastowego zwrócenia wpłaconych kwot.
Bardzo liczymy na Państwa zrozumienie.

Z pozdrowieniami z Krakowa,
Zygmunt M. Kowalski